Основи трапеції дорівнюють 5 см і 3 см. Знайдіть висоту трапеції, якщо її площа дорівнює 60 см2​

ОЧЕНЬ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Дарья.

Ответ:

Площа трапеції знаходиться по формулі

S=(h(a+b))/2

60=(h×(5+3)/2

60=(8h)/2

60=4h

h=15 (см) висота трапеції