Знайдіть площу рівнобедреного трикутника, бічна сторона якого дорівнює 10 см, а висота, проведена

до основи, – 6 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Асмоловская Ксения.

Ответ:

48 см

Объяснение:

АВС - рівнобедрений трикутник

АВ=ВС=10 см

ВН=6 см - висота

S=1/2*АС*ВН

АС = АН+НС

АН=НС=√100-36=8 (см)

АС=8+8=16 (см)

S=48 (см)