Срочно даю 45 балов У прямокутній трапеції, в яку вписане коло, бічні сторони дорівнюють 28 см і

35 см. Знайдіть площу трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнова Есения.

Ответ:

882 см²

Объяснение:

Якщо в трапецію можна вписати коло, тоді сума бічних сторін дорівнює сумі основ.

28+35=63 (см) сума основ і сума бічних сторін

Площа трапеції дорівнює півсумі основ помноженій на висоту.

S=1/2 * 63 * 28 = 882 см²