обчисліть об'єм піраміди, якщо довжина її висоти 15см, а в основі лежить ромб, в якому діагональні

дорівнюють 9см і 6см​

Ответы на вопрос

Отвечает Каурова Маргарита.
Відповідь:
135см³

Розв'язання:
Sосн=d1*d2/2=9*6/2=27см²
V=⅓*Sосн*h=⅓*27*15=135см³