У прямокутному трикутнику гіпотенуза дорівнює 26 см. Знайти довжину катета, що лежить навпроти кута

30 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Іванюк Святик.

Ответ:

За опорним фактом катет, що лежить проти кута величина якого дорівнює 30°, дорівнює половині гіпотенузи, отже:

катет=26/2=13 (см)