Чому дорівнює знаменник геометричноï прогресії (bn) , якщо b15 = 7 та b18 = 189 ?


Ответы на вопрос

Отвечает Агафонова Алёна.

b15=7

b18=189

q-?

b15=b1*q^14

b18=b1*q^17

b18/b15=q^17/q^14

q³=b18/b15

q³=189/7

q³=27

q=3