Трикутник ABC прямокутний, кут С дорівнює 90°. Обчисліть СВ, якщо ВА дорівнює 24см, а кут в

дорівнює 30° Ребята срочно пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Колинин Макс.

Ответ:

За опорним фактом катет, що лежить проти кута, величина якого дорівнює 30°, дорівнює половині гіпотенузи.

АС=АВ/2=24/2=12 (см)

За теоремою Піфагора:

СВ=√АВ²-АС²=√24²-12²=12√3 (см)

Объяснение: