Радіус кола,описаного навколо квадрата 3√2см.Знайдіть площу квадрата.Пожалуйста помогите!​


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Лиза.
Відповідь:
36см²

Розв'язання:
D=2*R=2*3√2=6√2см діаметр кола та діагональ квадрата.
S=D²/2=(6√2)²/2=36см²