Кут при основі рівнобедреного трикутника дорівнює 62°. знайдіть кут при вершині​


Ответы на вопрос

Отвечает Гурьева Надежда.

62+62=124- кути при основі

180-124=56 - кут при вершині

Отвечает Фролова Анастасия.

Ответ:

1) 62•2=124 - два кути при основі

2) 180-124=56°- вершина

Відповідь:56°