У рівнобедреному трикутнику бічна сторона на 6 см більша, ніж основа, що дорівнює 7 см. Знайдіть

периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Вишневецкая Кристина.

Ответ:

6+7=13см

Р=13+13+7=33см периметр трикутника

У рівнобедреного трикутника бічні сторони однакові