У трикутнику АВС, кут С =90 градусів ,АС =3 см, ВС =4 см . Знайдіть соs кута А СРОЧНООО!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Сенцова Мария.

Ответ:

Спочатку за теоремою Піфагора знайдемо гіпотенузу АВ:

АВ=√АС²+ВС²=√3²+4²=5 (см)

Косинусом гострого кута називають відношення прилеглого катета до гіпотенузи:

соs∠А=АС/АВ

соs∠А=3/5=0,6

Объяснение: