Вкажіть значення виразу (3Х - 0,5) : 2, якщо Х = 0,3​


Ответы на вопрос

Отвечает Дубова Юлия.

Замінімо значення X на 0,3 в виразі:

(3 * 0,3 - 0,5) / 2

Тепер обчислимо вираз:

(0,9 - 0,5) / 2 = 0,4 / 2 = 0,2

Отже, значення виразу (3X - 0,5) / 2 при X = 0,3 дорівнює 0,2.

Отвечает Хамидуллин Ильсаф.
Відповідь: 0,2

Пояснення:

Якщо X = 0,3, то ми можемо підставити це значення у вираз і обчислити:

(3 * 0,3 - 0,5) / 2 = (0,9 - 0,5) / 2 = 0,4 / 2 = 0,2

Отже, значення виразу (3X - 0,5) : 2 при X = 0,3 дорівнює 0,2.