Один з внутрішніх кутів трикутника на 20 градусів більший за другий, а зовнішній кут при вершині

третього кута дорівнює 132градуси. Знайти кути трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дудник Марьяна.

Ответ:

56°    76°   48°

Объяснение:

Зовнішній кут дорівнює сумі двох ккутів трикутника, не суміжних з ним.

Нехай ∠1=х°,  ∠2=х+20°.  Маємо рівняння:

х+х+20=132;  2х+20=132;  2х=112;  х=56

∠1=56°,  ∠2=76°,  ∠3=180-132=48°