Сторони трикутника 30 см, 28 см, 26 см. Обчисліть площу трикутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Смаилов Дамир.

Ответ:

336 см^2

Объяснение:

По теоремі Герона можна найти площу. Спершу знаходимо p (половину периметра): (30+28+26)/2 = 42 см

Підставляємо під формулу: √(p(p-a)(p-b)(p-c)) = √(42*(42-30)(42-28)(42-26)) = √(42*12*14*16) = 4√(14*3*3*4*14) = 4*3*2*14 = 336 (см^2)