У коло радіуса 4√3 см вписано квадрат. На його діагоналі, як на стором, побудовано рівносторонній

трикутник, у який вписано iнше коло. Знайдіть його радіус.

Ответы на вопрос

Отвечает Снегин Вадим.

Решение:
ВD=2*R=2*4√3=8√3см
∆BDM- равносторонний треугольник
r=BD/2√3=8√3/2√3=4см

Ответ: r=4см


Отвечает Бороденко Михаил.
Равно 6 як 30вл и не шок