Знайдіть сторону трикутника, якщо дві інші сторони утворюють кут 150° і дорівнюють 3√3см і 1 см


Ответы на вопрос

Отвечает Чернышев Леонид.

Ответ:

√37 см

Объяснение:

За теоремою косинусів с²=а²+в²-2авсоs150°=(3√3)²+1²-2*3√3*1*(-√3/2)=

=27+1-6√3*(-√3/2)=28 + 9 = 37.     с=√37 см