Знайдіть сторони й периметр трикутника, складеного з середніх ліній трикутника зі сторонами 12 см,

16 см та 24 см. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Щурина Карина.

Ответ:

26см

Объяснение:

1) 12÷2=6(см)-одна сторона

2)16÷2=8(см)-вторая сторона

3)24÷2=12(см)- третья сторона

Р=12см+6см+8см=26см