6. 3. Сторони трикутника відносяться як 5:9 : 13. Знайдіть сторони трикутника, якщо його менша

сторона на 24 см коротша від більшої сторони.

Ответы на вопрос

Отвечает Досчанов Еркебулан.

Объяснение:

Сторони подібного трикутника також відносяться як 5:9:13. Тоді за умовою

13х-5х=24

8х=24

х=3

Перша сторона 5*3=15 см,  друга сторона 9*3=27 см,  третя сторона 13*3=39 см.