внутрішні односторонні кути утворені при перетині двох паралельних прямих січною віосяться як 1:7

знайди ці кути​

Ответы на вопрос

Отвечает Исмагилов Денис.

Ответ:

22,5°;  157,5°

Объяснение:

Сума внутрішніх односторонніх кутів становить 180°.

Нехай ∠1=х°.  ∠2=7х°

х+7х=180°

8х=180

х=22,5

∠1=22,5°;  ∠2=22,5*7=157,5°