У правильному многокутнику сума кутів дорівнює 1980⁰. знайдіть кількість сторін многокутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Алёна.

Ответ:

Объяснение:

180(n-2)=1980n

180n-360=1980n

1980n-180n=360

1800n=360

n=5