Помогите пожалуйста Між сторонами кута АВС що дорівнює 120°, проведено промінь ВД. Кут АВД у три

рази більший за кут ДВС . Знайдіть кути АВД і ДВС.​

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьев Герман.

Ответ:

DBC=30°

ABD=90°

Объяснение:

ABD=3 DBC

ABC = DBC + 3 DBC

DBC +3 DBC = 120°

4 DBC = 120°

DBC = 30°

ABD =3 × 30° = 90°