Діагональ ND ромба MNKD утворює з його стороною кут 35° Знайти кути ромба ПОМОЖІТЬ ШВИДШЕ БУДЬЛАСКА


Ответы на вопрос

Отвечает Шелковникова Светлана.

Відповідь:

2 кути по 70° та 2 кути по 110°.

Пояснення:

Діагональ ND ділить кут MNK навпіл. Отже кути MNK та MDK дорівнюють:

35° × 2 = 70°.

У ромба як у будь якого чотирикутника сума кутів дорівнює 360°. Відповідно два інші кути NMD та NKD дорівнюють:

( 360 - 2 × 70 ) / 2 = ( 360 - 140 ) / 2 = 220 / 2 = 110°.