Чому дорівнює периметр паралелограма, якщо його сторони становлять 15 см і 26 см?


Ответы на вопрос

Отвечает Колюшкин Павел.

Ответ:

82 см

Объяснение:

протилежнi сторони паралелограма рiвнi, отже його периметр буде (15+26)*2 = 41*2 = 82 см