Знайти площу трикутника зі сторонами 10 12 18​


Ответы на вопрос

Отвечает Решетникова Диана.

Ответ: 40√2

Як бачимо що цей трикутник - різносторонній, так як всі сторони абсолютно різні. Тому, щоб знайти площу цього трикутника, викорустеємо формулу Герона:

S=корінь(p(p-a)(p-b)(p-c))

p=(a+b+c)/2

p=(10+12+18)/2=20

S=корінь(20(20-10)(20-12)(20-18))= корінь(20*10*8*2)=

= 40*корінь(2)