Знайдіть координати вектора AB та його модуль, якщо A (5;-4), B (4;-7)


Ответы на вопрос

Отвечает Кунафина Меруерт.

Ответ:

AB = (-1; -3)
|AB| = √10

Объяснение:

AB = (4 - 5; -7 + 4) = (-1; -3)

|AB| = √(-1)^2 + (-3)^2 = √1 + 9 = √10