Знайдіть суміжні кути, якщо один із них складає 2/3 від іншого.​


Ответы на вопрос

Отвечает Тян Вероника.

Ответ:

108⁰,72⁰

Объяснение:

Ми знаємо що суміжні кути в сумі дають 180⁰. Тоді, нехай один з кутів буде х, а другий - 2/3 * х.

Маємо таке рівняння:

х+2/3 * х = 180

5/3 * х = 180

х= 180 * 3/5 = 108⁰

Отже, один кут дорівнює 108⁰, а інший = 108*2/3= 72⁰