Складіть рівняння кола, центр якого знаходиться в точці М(1; -3 ) і яке проходить через точку в

(-2:5)

Ответы на вопрос

Отвечает Квасникова Полина.

Ответ:

(х-1)²+(у+3)²=73

Объяснение:

R=√((-2-1)²)+(5+3)²)=

=√((-3)²+8²)=√(9+64)=

=√73

Формула рівняння кола:

(х-Хм)²+(у-Ум)²=R²; де Хм=1 абсциса центра кола; Ум=-3 ордината центра кола.

(х-1)²+(у+3)²=(√73)²

(х-1)²+(у+3)²=73