ДАЮ ВСЕ!!! Знайди кут між двома прямими, якщо різниця двох кутів, утворених при перетині цих

прямих, дорівнює 64°.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сентялёва Валерия.

Ответ:

Якщо різниця двох кутів, утворених при перетині двох прямих, дорівнює 64°, то ми можемо позначити ці кути як x і y.

Тоді ми можемо сформулювати наступну рівність:

x - y = 64°

Однак, ми також знаємо, що кути, які утворюються при перетині прямих, є взаємно доповнюючими, тобто сума цих кутів дорівнює 180°.

x + y = 180°

Тепер ми маємо систему двох лінійних рівнянь з двома невідомими (x і y):

1. x - y = 64°

2. x + y = 180°

Давайте розв'яжемо цю систему методом додавання. Додавши обидва рівняння, ми позбавимося від змінної y:

(x - y) + (x + y) = 64° + 180°

2x = 244°

Тепер поділимо обидва боки на 2, щоб знайти значення x:

x = 244° / 2

x = 122°

Отже, один з кутів (x) дорівнює 122°. Тепер, ми можемо знайти значення іншого кута (y) використовуючи одне з наших початкових рівнянь:

x - y = 64°

122° - y = 64°

Віднімемо 64° від обох боків:

y = 122° - 64°

y = 58°

Таким чином, другий кут (y) дорівнює 58°.

Отже, кути, утворені при перетині двох прямих, дорівнюють 122° і 58°.