Знайдіть градусну міру кожного з двох внутрішніх односторнніх кутів, утворених при перетині двох

паралельних прямих січною, якщо 3/4одного з них дорівнює 60% іншого

Ответы на вопрос

Отвечает Терентьева Настюша.

Объяснение:

Нехай один з внутрішніх односторонніх кутів дорівнює x градусів. Тоді інший кут дорівнює (3/4) * x градусів згідно умови завдання.

За умовою задачі також відомо, що (3/4) * x = 60% * x. Можна виразити x наступним чином:

(3/4) * x = 0.60 * x

Тепер поділимо обидві сторони на x:

3/4 = 0.60

Далі, щоб визначити значення x, потрібно помножити обидві сторони на (4/3):

x = (0.60 * x) * (4/3)

x = 0.80 * x

Тепер можна виразити x як a * x, де a = 0.80:

x = a * x

Тепер ми знаємо, що a = 0.80. Отже, один кут дорівнює x градусів, а інший кут дорівнює (3/4) * x, тобто (3/4) * 0.80x = 0.60x градусів.

Отже, перший кут дорівнює 0.80x градусів, і другий кут дорівнює 0.60x градусів.