(х+3)²+(у-1)²=4; (х-2)²+(у+2)²=9 Задані рівняння кола. Завдяння: скласти рівняння прямої що

проходить через центри данних кіл.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дяченко Кристина.

Ответ:

Для знаходження рівняння прямої, яка проходить через центри даних кол, спершу знайдемо координати центрів кол.

1. З рівнянь кола, ми бачимо, що центр першого кола (C1) має координати (-3, 1), оскільки (x+3)² + (y-1)² = 4.

2. Центр другого кола (C2) має координати (2, -2), оскільки (x-2)² + (y+2)² = 9.

Тепер, для знаходження рівняння прямої, яка проходить через ці центри, використовуємо формулу для знаходження рівняння прямої за двома точками:

\[y - y_1 = \frac{y_2 - y_1}{x_2 - x_1} (x - x_1)\]

де (x1, y1) - центр першого кола (C1), (x2, y2) - центр другого кола (C2).

Підставимо відомі значення:

\[y - 1 = \frac{-2 - 1}{2 - (-3)} (x - (-3))\]

Спростимо вираз:

\[y - 1 = \frac{-3}{5} (x + 3)\]

Тепер можемо записати рівняння прямої:

\[5y - 5 = -3x - 9\]

\[5y = -3x - 4\]

Це є рівняння прямої, яка проходить через центри даних кол.

Объяснение:

дай як кращу відповідь бд1