5. Дано точки К, В, Т. Відомо, що точка К рівновіддалена від В та Т. Знайдіть ординату точки

К(-1;у), якщо В(2; 1) і Т(-3; 7) Даю 100 балов!

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Настя.

Ответ:

Ви можете знайти ординату точки К, якщо вона рівновіддалена від точок В і Т, використовуючи середнє значення координат ординат точок В і Т.

Середнє значення двох чисел обчислюється як (число1 + число2) / 2. У нашому випадку:

Ордината точки В = 1

Ордината точки Т = 7

Тепер знайдемо середнє значення:

(1 + 7) / 2 = 8 / 2 = 4

Отже, ордината точки К дорівнює 4. Точка К має координати (-1, 4).