Відрізок AB завдовжки 20 см не має спільних точок із площиною . Прямі AK і BM перпендикулярні до

площини й перетинають цю площину в точках K і M. Знайди BM, якщо AK < BM і AK = 15 см, КМ = 16 см. Будь ласка!!! Терміново! Отрезок AB длиной 20 см не имеет общих точек с плоскостью P. Прямые AK и BM перпендикулярны к плоскости P и пересекают эту плоскость в точках K и M. Найдите BM, если AK < BM и AK = 15 см, КМ = 16 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Анатольевна Ксюша.

Ответ:

ВМ=27см

Объяснение:

∆ABH- прямокутний трикутник.

Теорема Піфагора:

ВН=√(АВ²-АН²)=√(20²-16²)=

=√(400-256)=√144=12см.

ВМ=ВН+НМ=12+15=27см