Визначити належність точок A(1-1), B(-1;1), C( 2;2) D(4:1) до прямої 5х-7y=-12


Ответы на вопрос

Отвечает Бархатов Вадим.

1. Для точки A(1, -1):

5 * 1 - 7 * (-1) = 5 + 7 = 12

-12 ≠ 12, отже, точка A не належить прямій.

2. Для точки B(-1, 1):

5 * (-1) - 7 * 1 = -5 - 7 = -12

-12 = -12, отже, точка B належить прямій.

3. Для точки C(2, 2):

5 * 2 - 7 * 2 = 10 - 14 = -4

-4 ≠ -12, отже, точка C не належить прямій.

4. Для точки D(4, 1):

5 * 4 - 7 * 1 = 20 - 7 = 13

13 ≠ -12, отже, точка D не належить прямій.

Отже, точки B(-1, 1) належать прямій 5x - 7y = -12, а інші точки (A, C, D) не належать цій прямій.