ПОМОГИТЕ УМОЛЯЮ!! при перетині двох прямих нерівні кути відносяться як 10:8. знайдіть усі кути, які

утворилися при перетині цих прямих​

Ответы на вопрос

Отвечает Ятманов Богдан.
Якщо при перетині двох прямих утворилися кути, які відносяться як 10:8, то можна знайти їхні величини.

Сума мір усіх кутів при перетині двох прямих завжди дорівнює 360 градусів.

Отже, можемо скласти рівняння за відомими відношеннями:

10x + 8x = 360,

де x - це спільний множник для обох кутів. Розв'язавши рівняння, отримаємо значення x:

18x = 360,

x = 20.

Тепер можна знайти міри кутів:

Перший кут: 10x = 10 * 20 = 200 градусів.
Другий кут: 8x = 8 * 20 = 160 градусів.

Отже, утворені кути мають міри 200 градусів і 160 градусів відповідно.