Перевірити, чи точка М (-5;2) належить прямій 4х-2у-2=0


Ответы на вопрос

Отвечает Зарипова Лейсан.

Відповідь:

5х - 4у + 11=0

y = (5x + 11)/4

А (4;-2)

- 2 = (5*4+11)/4

- 2 ≠ 7,75

дана точка не належить зазначеній прямоу

В (- 4;8)

8 = (5*(-4) + 11)/4

8 ≠ -2,25

дана точка не належить зазначеній прямоу

Пояснення: