Знайти периметр паралелограма, якщо одна сторона дорівнює 10 см, а інша на 5 см більша.


Ответы на вопрос

Отвечает Шабанян Лаура.

Ответ:

P = 2(a + b) = 2(10 + 5) = 2·15 = 30

Отвечает Данелюк Александра.

Відповідь:

периметр паралелограма дорівнює 50 см.

Пояснення:

Периметр паралелограма дорівнює сумі довжин всіх його сторін. Якщо одна сторона паралелограма дорівнює 10 см, а інша на 5 см більша, то друга сторона буде 15 см (10 см + 5 см).

Периметр паралелограма буде дорівнювати:

2 * (10 см + 15 см) = 2 * 25 см = 50 см.

Отже, периметр паралелограма дорівнює 50 см.