З гострого кута паралелограма проведено бісектрису, яка ділить сторону паралелограма у відношенні

2 : 3. рахуючи від вершини тупого кута. Знайди сторони паралелограма, якщо його периметр дорівнює 126 см. СРОЧНО ХЕЛП

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбалко Анастасия.

Ответ:

Тоді AB = 2x = 2 * 12 см = 24 см і BC = 3x = 3 * 12 см = 36 см.

Отже, сторони паралелограма дорівнюють 24 см і 36 см.

Відповідь: 24 см і 36 см.