Знайдіть сторону прямокутника якщо перимтр дорівнює 54 см, а одна із сторін дорівнює 12 см


Ответы на вопрос

Отвечает Горохова Ольга.

Ответ:

12 см,  15 см,  12 см,  15 см.

Объяснение:

Протилежні сторони прямокутника рівні.

54:2=27 (см) сума ширини і довжини

27-12=15 (см) довжина прямокутника