Знайдіть суміжні кути, якщо один із них на 20° менший від іншого.​


Ответы на вопрос

Отвечает Попова Валерия.

Ответ:

Позначимо суміжні кути як x та x+20.

Знаємо, що сума кутів у трикутнику дорівнює 180°. Отже,

x + (x+20) + 90 = 180

2x + 110 = 180

2x = 70

x = 35

Отже, один кут дорівнює 35°, а інший кут дорівнює 35+20=55°.

Объяснение:

хорошей оценки,цем цем