Пряма у = –2х + b проходить через точку (–1; 4). Знайдіть b.пжж дам 80 балів ​


Ответы на вопрос

Отвечает Тихомирова Олеся.

Для знаходження значення параметра b в рівнянні прямої у = -2x + b, яка проходить через точку (-1; 4), використаємо координати цієї точки.

Маємо:

x = -1

y = 4

Підставимо ці значення у рівняння прямої:

4 = -2*(-1) + b

Здійснюємо обчислення:

4 = 2 + b

Віднімемо 2 з обох боків рівняння:

4 - 2 = b

2 = b

Отже, параметр b дорівнює 2.

Отвечает Романова Таня.

чтобы найти b нужно подставить координаты точки в функцию

4= –2*(-1) + b

4=2+b.

b=4-2.

b=2.