РЕШИТЕ ХОТЯ БЫ ЧТО-ТО, НО НУЖНО ВСЁ 1. Прямiй а i б перетинаються у точцi О. Пряма проходить через

точку Р. Чи проходить через точку пряма б. 2. Пряма М лежить на вiдрiзку СД. СМ=2 см, МД=5 см,. Знайти СД 3. Промiнь Д проходить мiж сторонами кута АОВ. та утворюе з ними кути 40 градусiв i 50 градусiв. Знайти кут АОВ 4. Трикутник MNP=SKZ. MN= 5 см, NP=12 cм, MP=10 cм, Знайти периметр трикутника skz

Ответы на вопрос

Отвечает Мишкевич Анна.

1)пряма  б  через точку не проходить
2)тут якась помилка  пряма не може  лежати на відрізку  якщо я зрозуміла правильно то ДС=5+2=7
3)кут АОВ=АОД+ДОВ=90*
4)Рskz=Pmnp=5+12+10=27