Обчислити значення cosa, якщо sina = 0,6, 0 < a < 90° допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Нездийминога Юлия.

Ответ:

приблизно 36 град. 50 хв.

Объяснение:

Застосуйте формулу:

sin^2a+cos^2a=1

Звідси cosa = корінь кв. з 1-sin^2a=корінь кв. з 1-0,36 = корінь з 0,64 = 0,8.

Тоді tga = sina / cosa = 0,6 / 0,8 = 0,75.

Що відповідає куту приблизно 36 град. 50 хв. та відповідає умові.