Знаайдіть координати середини відрізка CD, якщо C (-5; 7) і D (5; -9)


Ответы на вопрос

Отвечает Тереховская Мария.

Ответ:Щоб знайти координати середини відрізка CD, вам потрібно взяти середнє значення координат точок C і D. Координати середини (x, y) можна знайти за допомогою наступних формул:

x = (x₁ + x₂) / 2

y = (y₁ + y₂) / 2

У цьому випадку:

C (-5; 7) і D (5; -9)

x₁ = -5, x₂ = 5

y₁ = 7, y₂ = -9

Тепер підставимо ці значення в формули:

x = ( -5 + 5 ) / 2 = 0 / 2 = 0

y = ( 7 + (-9) ) / 2 = (-2) / 2 = -1

Отже, координати середини відрізка CD дорівнюють (0, -1).

Объяснение: