Запишіть рівняння прямої , що проходить через точки А(1;2) і В( -2;2)


Ответы на вопрос

Отвечает Езерский Родион.

Ответ:

рівняння прямої буде \(y = 0 \cdot x + 2\), або просто \(y = 2\).

Объяснение:

Щоб знайти рівняння прямої, яка проходить через дві точки, можна скористатися формулою для визначення рівняння прямої у вигляді \(y = mx + b\), де \(m\) - це нахил прямої, а \(b\) - точка перетину з віссю \(y\).

Спочатку знайдемо нахил \(m\):

\[ m = \frac{{y_2 - y_1}}{{x_2 - x_1}} \]

Для точок \(A(1,2)\) і \(B(-2,2)\):

\[ m = \frac{{2 - 2}}{{-2 - 1}} = 0 \]

Отже, нахил \(m\) рівний 0. Тепер знайдемо \(b\) за допомогою однієї з точок, наприклад, \(A(1,2)\):

\[ 2 = 0 \cdot 1 + b \]

\[ b = 2 \]

Отже, рівняння прямої буде \(y = 0 \cdot x + 2\), або просто \(y = 2\).