Градусні міри суміжних кутів відносятся як 3:7. Знайти величини цих кутів.


Ответы на вопрос

Отвечает Бакунович Анастасия.

Ответ: кут 1 + кут 2=180

кут 1 : кут 2 = 3:7

3х+7х=180

10х=180

х=18

кут 1=54 кут 2= 126

Объяснение:

Отвечает DELETED.

Відповідь:

54° та 126°

Пояснення:

3:7 це 3х і 7х , тоді маємо рівняння 3х+7х=180( сема суміжних кутів = 180

°

)

10х=180

х=180:10= 18

3х= 18×3= 54

°

7х= 18×7=126

°

перевірка: 126

°

+ 54

°

= 180

°