Точка К віддалена на 5см від кожної із сторін трикутника АВС. Знайдіть відстань від точки К до

площини трикутника, якщо АВ=13см, ВС=14см, АС=15см.

Ответы на вопрос

Отвечает Сычёв Арсений.

Ответ:

20 +5 25-13=12+14=26-15=11•125 dhehehshj