а) 8 минут сағаттың қандай бөлігін құрайды,жауабын кыскармайтын бөлшек түрінде жазып көрсетіңдер.​

помогитепжжжж срочнооо

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Настя.

Ответ:

Бір сағатта 60 мин.

8 мин-8/60 = 2/15 = 1/7, 5 сағат

Отвечает Борисюк Дашуля.
Сем у пять тридцать пять