3. Есептер бойынша өрнектер құрастыр. а) Конструктор жиынтығында 18 көк және одан 4-еуі

артыққызыл түсті бөлшектер бар. Конструктор жиынтығында нешеқызыл түсті бөлшек бар?ә) Конструктор жиынтығында 90 көк және 60 қызыл түсті бөл-шектер бар. Қандай түсті бөлшек артық және нешеуі артық?б) Конструктор жиынтығында 100 бөлшек бар. Олардың 30-ысары түсті, ал қалғаны - қызыл. Конструктор жиынтығынданеше қызыл түсті бөлшек бар?в) Конструктор жиынтығында 100 бөлшек бар. Ұшақты құрас-тырғаннан кейін, онда 30 бөлшек қалды. Ұшақ құрастыру үшіннеше бөлшек пайдаланылды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Коваль Саша.

Ответ:

1)18+4=22 Ж:22

2)90>60 90-60=30Ж:30

3)100-30=70Ж:70

3)100-30=70 Ж:70