Основою піраміди є трикутник зі сторонами 6 см, 25 см і 29 см. Усі бічні грані однаково нахилені до

основи піраміди. Який кут утворюють бічні грані з основою, якщо висота піраміди дорівнює 2√3 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Миркиясов Жубаныш.

Ответ:

Кут нахилу бічної грані до основи дорівнює 60°

Объяснение:

S(∆ABC)=√(p(p-AC)(p-BC)(p-AB));

p=(AB+BC+AC)/2=(6+25+29)/2=30см.

S(∆ABC)=√(30(30-6)(30-25)(30-29))=

=√(30*24*5*1)=√3600=60см²

r=OK;

r=S(∆ABC)/p=60/30=2см.

tg∠SKO=SO/OK=2√3/2=√3

∠SKO=arctg√3=60°