Точка М є серединою ребра ВС правельної трикутної призми авса1в1с1.Побудуйте переріз призми

площиною маа1 і знайдіть його площину якщо ав 4см аа1 3см

Ответы на вопрос

Отвечает Гулько Аліна.

Ответ:

Площа перерізу дорівнює 6√3см²

Объяснение:

AM=AB√3/2=4√3/2=2√3см

S(AA1M1M)=AA1*AM=3*2√3=6√3см²